WindowsProgramyPDFMate Free PDF Converter 1.7.1

PDFMate Free PDF Converter 1.7.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Anvsoft Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
26.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
427

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Obsługa wielu formatów
  • Polska wersja językowa
Minusy:
  • OCR tylko dla pierwszych trzech stron dokumentu

Potrzebujesz darmowego narzędzia konwertującego pliki PDF do formatów tekstowych i graficznych? PDFMate Free PDF Converter to propozycja dla Ciebie. Program jest całkowicie bezpłatny, jednak mimo tego zapewnia dużą funkcjonalność w pracy z plikami PDF. 

Program jest w stanie przekonwertować dokument PDF do czystego tekstu, dokumentu HTML, pliku Word 2007 (docx) lub ePub, wykorzystywanego w czytnikach e-ink do tworzenia cyfrowych wersji książek. Poza tym, PDFMate Free PDF Converter jest w stanie zamieniać PDF-y w animacje SWF. Aplikacja posiada funkcję OCR, czyli możliwość rozpoznawania treści dokumentu w formacie PDF. W przypadku wersji bezpłatnej, funkcjonalność została ograniczona do trzech stron. Limit można zdjąć kupując PDF Converter Pro za 39,95 dolara. Darmowa wersja została również pozbawiona możliwości wyodrębniania pojedynczych stron z wielostronicowego dokumentu oraz konwersji do Microsoft Word 2003 (*.doc).

PDFMate Free PDF Converter jest dostępny za darmo, w polskiej wersji językowej. Program wyróżnia się prostą obsługą oraz wsparciem dla wielu formatów tekstowych i graficznych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0