WindowsProgramyPITy Roczne 2.14.B

PITy Roczne 2.14.B download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
Varico
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
95,7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
358

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Ogromne ułatwienie przy wypełnianiu rocznych deklaracji.
  • Aktualne wzory deklaracji w bazie danych.
Minusy:
  • Początkujący użytkownicy mogą mieć niewielkie problemy z obsługą.

PITy Roczne to niezwykle przydatny i dość prosty w obsłudze program do wypełniania rocznych zeznań podatkowych, który sprawdzi się nie tylko w firmie, ale i w użytku prywatnym.

Program PITy Roczne oferuje bardzo prostą obsługę, która nie wymaga znajomości przepisów podatkowych. Całą pracę przejmuje na siebie specjalny kreator, który oferuje bardzo szybkie i proste sporządzenie deklaracji podatkowej wraz z niezbędnymi załącznikami. Oczywiście wszystkie zeznania mogą zostać wydrukowane na oryginalnych wzorach deklaracji. Program ten znacząco przyspiesza i ułatwia tworzenie nielubianych deklaracji podatkowych.

Do największych zalet programu PITy Roczne należy przede wszystkim przyjazny dla użytkownika kreator deklaracji, który prowadzi użytkownika za rękę pytając o sposoby osiągania dochodów, wszelkie wartości liczbowe, niezbędne załączniki i formularze itp. Co więcej, istnieje możliwość wydrukowania wszystkich formularzy z programu dla biur rachunkowych. Program PITy Roczne jest również w stanie wykorzystać wszystkie dane z innych programów księgowych, w których zapisane są informacje o dochodach pracowników firm prowadzonych przez te biura.

W programie zapisano także pełną listę urzędów skarbowych w całej Polsce, co również ułatwia wypełnianie deklaracji. Ponadto program jest ciągle aktualizowany, przez co mamy gwarancję, że posiada najnowsze wzory i obejmuje wszystkie najświeższe zmiany. W bazie danych znajdziemy aktualne wzory deklaracji: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 , PIT-39, PIT-B, PIT/O, PIT-D, PIT-M, PIT/Z, PIT/ZG, PIT/2K.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0