WindowsProgramyPanda Cloud Antivirus 2013 2.2

Panda Cloud Antivirus 2013 2.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Panda Security
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
40 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
351

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Nie obciąża systemu
  • Wysoka wykrywalność
  • Polska wersja
Minusy:
  • Reklamy
  • Brak firewalla - jest w Pro Edition

Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy. Czy potrzebna jest rewolucja? Przedstawiamy przełomowy program, który może zmienić zasady gry wśród antywirusów. 

Panda Cloud Antivirus jest pierwszym programem antywirusowym działającym w oparciu o technologię zwaną „przetwarzaniem w chmurze”. Jest to program innowacyjny w dziedzinie walki z wirusami – komputer nie używa sygnatur baz wirusów dostarczanych przez producenta oprogramowania. Zamiast tego informacje przetwarzane są przez kolektywną inteligencję czyli w rzeczonej chmurze (z angielskiego: cloud). Panda to antywirus wykrywający zagrożenia wszelkiego typu – wirusy, trojany, robaki, spyware, dialery, ataki hakerów i inne.  Oceny ekspertów dotyczące Panda Cloud Antivirus (PC Computer review) są tak entuzjastyczne, że program zyskał już tytuł najlepszego darmowego antywirusa. 

Rewolucyjne podejście do programów wirusowych polega na tym, że nasz komputer po wykryciu potencjalnie groźnego elementu nie łączy się z producentem oprogramowania, lecz wysyła dane do tzw. chmury. Tam odbywa się analiza i wykrycie zagrożeń. To z kolei sprawia, że nasz komputer ma o wiele mniej pracy, nie posiada lokalnej bazy sygnatur wirusów i nie przeprowadza aktualizacji baz sygnatur. Wszystko odbywa się na serwerach PandaLabs, które przetwarzają informacje pobrane z chmury oraz szybko mogą rozsyłać szczepionki antywirusowe. Jeśli jesteś podłączony do chmury Panda Cloud Antivirus za darmo dostajesz wszystkie szczepionki ponieważ sam uczestniczysz w procesie ochrony milionów komputerów na całym świecie.

Już na pierwszy rzut oka na interfejs widać, że Panda Cloud Antivirus znaczeni rożni się od innych programów antywirusowych. Program posiada tylko 3 zakładki i nie przeprowadza się w nim prawie żadnych konfiguracji. Jest to również program szybki w instalacji i minimalnie obciążający system. Dzięki cloud computing potrzeba zaledwie sześciu minut aby niebezpieczny element został przeanalizowany i oznakowany jako niebezpieczny. Używając Panda Antivirus najlepiej być online. Jeśli pragniesz przetestować Panda Cloud Antivirus, bez wahania pobierz go teraz z naszego serwisu.

Licencja

Panda Cloud Antivirus można używać za darmo, bez żadnych ograniczeń.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne Microsoft, z jakimi kompatybilny jest Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista. Producent, Panda Security, oficjalnie potwierdziła kompatybilność Panda Cloud Antivirus i Windows 7.

Wymagania sprzętowe

Jedna z najważniejszych cech Panda Cloud Antivirus jest bardzo niskie zużycie pamięci operacyjnej. Pamiętać należy, że Panda Cloud Antivirus pracuje najlepiej online a więc wymagane jest łącze internetowe. Jeśli pracujemy w trybie offline Panda antyvirus rozpoznaje jedynie znane zagrożenia, co może być groźne, na przykład, przy pobieraniu plików z urządzeń pamięci zewnętrznej. 

Wypróbuj zalety darmowego Panda Cloud Antivirus – ściągnij z naszego serwisu. Oprócz Panda Cloud Antivirus w dziale download, znajdziesz inne darmowe programy antywirusowe oraz najnowsze wersje wiodących komercyjnych pakietów bezpieczeństwa takich firm jak Symantec, Kaspersky Lab czy AVG Technologies.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0