WindowsProgramyParagon Backup & Recovery 2013

Paragon Backup & Recovery 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Paragon Software Group
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
102,09
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Wsparcie dla większości popularnych systemów.
  • Bardzo dużo przydatnych funkcji.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej.
  • Czasami problemy ze stabilnością.

Paragon Backup & Recovery to niezwykle popularny i chwalony przez wielu użytkowników program do tworzenia oraz odzyskiwania kopii bezpieczeństwa systemu, wybranych partycji, katalogów lub pojedynczych plików.

Program Paragon Backup & Recovery to idealny sposób na zabezpieczenie komputera na wypadek nagłej awarii systemu, ataku wirusa czy przed przypadkowym usunięciem istotnych danych. Obsługa programu jest bardzo prosta i nawet użytkownicy bez wiedzy informatycznej poradzą sobie z opanowaniem wszystkich funkcji i dodatków. Do działania programu niezbędna jest bezpłatna rejestracja, którą przeprowadzimy w momencie instalacji produktu.

Program poradzi sobie z obsługą wszystkich dysków twardych pracujących w standardzie ATA, SATA oraz SCSI z systemami plików NTFS, FAT16, FAT32 oraz Linux Ext2FS. Początkujący użytkownicy z pewnością docenią obecność prostych kreatorów, które upraszczają i przyspieszają cały proces tworzenia kopii zapasowych oraz odzyskiwania utraconych danych. Oprócz tego program Paragon Backup & Recovery oferuje wiele różnych metod archiwizowania danych.

Za pomocą opisywanego narzędzia możemy przywrócić komputer do wcześniejszego stanu bez utraty danych. Możemy również wybrać konkretne pliki do odzyskania, jeśli przypadkowo skasowaliśmy niezbędny do pracy program itp. Oprócz tego stworzymy rozruchowy nośnik USB, który przyda się w momencie awarii. Do wyboru mamy dwa tryby interfejsu użytkownika w zależności od potrzeb – podstawowy oraz zaawansowany. Program udostępniany jest w wersji bezpłatnej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0