WindowsProgramyPassword Boss Premium 1.3.2594

Password Boss Premium 1.3.2594 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Password Boss
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,25 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
112

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Nie musimy pamiętać wszystkich haseł z osobna.
  • Niezwykle wygodne i proste w obsłudze narzędzie.
  • Wysoki standard bezpieczeństwa i szyfrowania.
  • Bardzo miły dla oka interfejs w języku polskim.
Minusy:
  • Nie zawsze współpracuje z antywirusem (objawia się jako wirus).
  • Sporadyczne problemy we współpracy z przeglądarkami internetowymi.

Password Boss Premium to niezwykle przydatne i bezpieczne narzędzie, za pomocą którego będziemy w stanie zarządzać ogromną ilością haseł zarówno do witryn i stron internetowych, kont pocztowych oraz na portalach społecznościowych, jak również do stron zawierających nasze wrażliwe dane czyli kont bankowych, numerów kart płatniczych i kredytowych itp.

 

W podstawowej wersji programu mamy mnóstwo ciekawych funkcji i możliwości do wykorzystania. Możemy przede wszystkim skorzystać z silnych, unikatowych haseł dla każdej witryny. Co więcej, nie musimy pamiętać wszystkich haseł do kilkudziesięciu stron, tylko jedno hasło główne do menedżera, który zadba o wypełnienie wszystkich formularzy. Nie zabrakło również lokalnego szyfrowania i deszyfrowania danych 256-bitowym szyfrem AES oraz bezpiecznego współdzielenia informacji i tworzenia kopii zapasowej w chmurze. W podstawowej wersji możemy także skorzystać ze specjalnej przeglądarki internetowej, zaprojektowanej z myślą o elektronicznym handlu czy bankowości.

 

Wersja Premium zawiera także inne, przydatne funkcje, min. zniesiono limit w ilości przechowywanych haseł. Uzyskujemy również możliwość synchronizacji danych pomiędzy komputerem a smartfonem i tabletem, jak również dwuetapowe uwierzytelnianie. Jest także automatyczne tworzenie kopii zapasowych w chmurze oraz zdalne usuwanie danych z urządzenia, które zostało zgubione lub skradzione, co jest ogromną zaletą pozwalającą w porę zareagować i uniknąć kradzieży danych osobowych.

 

Na uwagę zasługuje również wspomniana współpraca pomiędzy komputerem a urządzeniami mobilnymi. Taka funkcjonalność pozwala logować się bezpośrednio ze smartfonów i tabletów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0