WindowsProgramyPhoto-Brush 5.3

Photo-Brush 5.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
MediaChance
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
13 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
342

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Łatwy do opanowania interfejs
  • Ciekawe efekty graficzne
  • Narzędzie do skanowania
Minusy:
  • Koszt licencji podobno do programów, oferujących większe możliwości

Photo-Brush to program do obróbki grafiki charakteryzujący się dużymi możliwościami. Aplikacja umożliwia retusz zdjęć, rysowanie, przeróbkę grafiki na potrzeby stron internetowych oraz pracę z plikami RAW.

Za pomocą zestawu narzędziowego Photo-Brush użytkownik może korygować nasycenie, jasność, balans kolorów czy kontrast zdjęć. Możliwości aplikacji mogą zostać zwiększone przez zainstalowanie odpowiednich wtyczek pochodzących z Adobe Photoshop. Na zdjęcia możemy nanosić tekst 2D, 3D, nowe cienie, rozświetlać elementy kadru lub dokonać retuszu skóry modelki lub modela. Jednym z najciekawszych efektów jest Little Planet, umożliwiający przerobienie zdjęcia tak, by wydawało się, że kadr prezentuje malutką planetę. Photo-Brush został wyposażony w narzędzie do skanowania (standard TWAIN 32).

Zaletą aplikacji jest dobrze zoptymalizowany silnik, pozwalający na szybie uruchomienie się programu i bezproblemowe nanoszenie nowych efektów, filtrów na zdjęcia, nawet na kilkuletnim komputerze. W zależności od preferencji, użytkownik może wybierać jedną z dwóch wersji menu – szarą lub jasną. 

Licencja na pełną wersję Photo-Brush to wydatek blisko 50 dolarów, jednak przed zakupem możliwe jest sprawdzenie wersji testowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0