WindowsProgramyPhoto Story 3

Photo Story 3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Microsoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3,2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
351

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Darmowa licencja
  • Bardzo prosta obsługa
Minusy:
  • Program jest oficjalnie przeznaczony tylko dla Windowsa XP
  • Niewielkie możliwości personalizacji prezentacji

Photo Story to darmowa aplikacja stworzona przez Microsoft dla użytkowników legalnej wersji Windowsa XP. Produkt pozwala na tworzenie prezentacji multimedialnych z cyfrowych zdjęć. Dzięki prostemu interfejsowi, aplikacja jest niezwykle prosta w użytkowaniu – każdy użytkownik komputera powinien poradzić sobie ze stworzeniem projektu i eksportem go do pliku wideo. 

Aplikacja została przystosowana do pracy w formacie 4:3, jednak możliwa jest zmiana proporcji ekranu do 16:9 przez odpowiednie dostosowanie zdjęć (zwiększenie wysokości zdjęcia do 133,33%). Podczas pracy w Photo Story, możliwe jest wykorzystywanie dziesiątek zdjęć, używanie prostych efektów przejścia tak, by film był atrakcyjny wizualnie. Jednorazowo można zaimportować aż 200 fotografii.

Zdjęcia można modyfikować w prostym edytorze: dokonać redukcji czerwonych oczu lub wykadrowanie.  Do ciekawych funkcji należy zaliczyć możliwość stworzenia napisów, nagrania własnej narracji lub zastosowania ścieżki muzycznej.

Mimo, że Microsoft nie wspiera Photo Story na Windows Vista i 7, to aplikacja może działać bez problemu na nowszych systemach operacyjnych niż Windows XP.

Aplikację można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej Microsoftu po uprzednim skontrolowaniu legalności systemu operacyjnego.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0