WindowsProgramyPhotoshop Album Starter Edition 3.2

Photoshop Album Starter Edition 3.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Adobe Systems Incorporated
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7.78 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
434

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Kompaktowy rozmiar
  • Możliwość łatwego katalogowania zdjęć
  • Tagi
Minusy:
  • Angielska wersja językowa

Photoshop Album Starter Edition to darmowa przeglądarka graficzna stworzona przez firmą Adobe, twórców najbardziej renomowanego edytora grafiki, Photoshopa. 

Aplikacja jest kompaktowym narzędziem, ważący niespełna 8 MB. Zaletą programu jest proste menu, a najważniejsze funkcje ukryto pod dużymi przyciskami z ikonami na pasku zadań. Reszta opcji została ukryta w rozwijanym menu. Oszczędne menu powoduje, że przeważająca część ekranu jest zarezerwowana do przeglądania i katalogowania zdjęć. Możliwe jest segregowanie, ocenianie i tagowanie zdjęć, co pozwala zapanować nad tysiącami plików. 

Photoshop Album Starter Edition posiada podstawowe funkcje edycji zdjęć: usuwanie czerwony oczu, zmiana kontrastu i kolorów. Funkcje edycyjne są podstawowe, zupełnie nieporównywalne z Adobe Photoshop, ale mogą wystarczyć użytkownikom domowym, którzy zgrywają zdjęcia z aparatu cyfrowego, dokonują prostej obróbki i np. przesyłają znajomym lub przekazują do wydruku w fotolabie. Program posiada narzędzia, które umożliwiają wysyłanie zdjęć mailem i nagrywanie na płyty.

Photoshop Album Starter Edition jest udostępniany za darmo, w angielskiej wersji językowej. Aplikacja działa pod kontrolą systemu Windows.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0