WindowsProgramyPicture-Shark 1.0

Picture-Shark 1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Wolfgang Geiss, Christian Zink
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
405

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Brak opłat za użytkowanie
  • Łatwa obsługa
Minusy:
  • Nienowoczesny interfejs

Picture-Shark powstał z myślą o webmasterach, fotografach i grafikach. Aplikacja pozwala na oznaczanie swoich zdjęć znakiem wodnym w dowolnym miejscu i o ustalonej przez użytkownika wielkości. 

Program daje możliwość wybrania koloru, wielkości, kąta umieszczenia znaku wodnego oraz jego ewentualnej przezroczystości. Nanoszenie znaku wodnego ma miejsce w czasie rzeczywistym (WYSIWYG), więc od razu wiemy, jak będzie wyglądało zdjęcie po naszej modyfikacji. Wszelkie ustawienia wykonujemy za pośrednictwem suwaków i przycisków, dzięki czemu z obsługą Picture-Shark poradzą sobie początkujący użytkownicy komputera. Po przygotowaniu wzoru, program jest w stanie przeprowadzić modyfikację setek plików w ciągu kilku chwil. Automatyka procesu oznaczania plików jest jednym z największych plusów Picture-Shark

Poza tym, program wyróżnia się prostym, intuicyjnym menu, niewielką wagą pliku instalacyjnego oraz całkowitą darmowością: Picture-Shark nie posiada reklam, nie zachęca do instalacji wtyczek i dodatkowych aplikacji.

Z dodatkowych funkcji warto wyróżnić możliwość edytowania nagłówków plików JPG oraz danych  EXIF oraz IPTC, opisujących m.in. informacje o aparacie, dacie zrobienia zdjęcia oraz ustawieniach przysłony itd.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0