WindowsProgramyPicturesToExe 8.0.13

PicturesToExe 8.0.13 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
WnSoft Ltd.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12,44 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
487

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Wiele ciekawych opcji edycyjnych.
  • Obsługa wielu formatów źródłowych i wyjściowych.
  • Czytelny i jasny interfejs.
Minusy:
  • Ograniczona wersja próbna.

PicturesToExe to proste w obsłudze i zabierające niewiele zasobów systemowych ciekawe narzędzie, za pomocą którego możemy tworzyć pokazy slajdów na bazie zapisanych na dysku twardym materiałów wideo, zdjęć itp. 

 

Oprócz ciekawych pokazów slajdów z filmów lub zdjęć, możemy dobrać odpowiedni podkład muzyczny by uatrakcyjnić cały materiał. Co prawda liczba opcji jest bardzo imponująca, jednak początkujący użytkownicy mogą korzystać z trybu uproszczonego, który ogranicza obsługę do minimum. Jest również wygodna oś czasu, która pozwala ustawiać wszystkie elementy w dowolny sposób. Obsługa może ograniczać się do wyboru wszystkich elementów, które mają znaleźć się w pokazie slajdów, a następnie ustawieniu ich kolejności pojawiania się na ekranie. 

 

Oczywiście do dyspozycji użytkownika oddano wiele efektów, które można stosować podczas zmiany zdjęcia itp. Ciekawym dodatkiem jest również prosty edytor graficzny, który pomoże poprawić jakość zdjęcia, jego kadr itp. PicturesToExe jako pliki wejściowe wykorzystuje obrazy zapisane w formacie JPEG, GIF, PNG, BMP, materiały wideo AVI, MOV, MPG, MP4, FLV, DIVX, XVID, WMV oraz dźwięki w formacie MP3, WAV, OGG oraz WMA. Po wykonaniu projektu, możemy go zapisać pod wieloma postaciami. Może to być film AVI, plik wykonywalny EXE, pokaz slajdów czy też gotowy film na DVD. 

 

Niestety wersja testowa pozwala na korzystanie z programu PicturesToExe przez 30 dni, natomiast każdy projekt opatrzony jest specjalnym znakiem wodnym. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0