WindowsProgramyPivot Stickfigure Animator 2.2.7

Pivot Stickfigure Animator 2.2.7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Peter Bone
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
616 KB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
647

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Łatwość w tworzeniu animacji
  • Darmowa licencja
Minusy:
  • Niewielka baza gotowych grafik

Mini program dla kreatywnych! Pivot Stickfigure Animator pozwala tworzyć animacje GIF. W stanie wyjściowym mamy do dyspozycji jednego ludzika i ruszając punktami kontrolnymi na jego sylwetce możemy wprawić go w ruch. Po każdym ruchu zapisujemy klatkę a sekwencję widzimy na górze ekranu. W każdej chwili możemy odtworzyć animację klikając „play”. 

Następnym krokiem może być dodanie kolejnego ludzika lub wybranie z oferowanych postaci, a są to: zegar, koń, słoń, drabina, kowboj lub dwa typy bardziej realistycznych ludzików. Istnieje możliwość stworzenia własnej figurki do animacji od podstaw w prostym kreatorze. Każdą figurkę można powiększać lub pomniejszać. Do animacja można dodać dowolne tło, wystarczy wybrać obraz typu BMP. Efekt końcowy można zapisać w dowolnej prędkości, z powtórzeniem lub bez. Zastosowań tak stworzonej animacji jest oczywiście wiele, a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. 

Mimo, że na pierwszy rzut oka wydaje się, że Pivot Stickfigure Animator jest prostym programem do tworzenia animacji, to we wprawnych rękach pokazuje swoje niezwykłe możliwości. Właśnie dlatego podbił serca internautów i jest jednym z najpopularniejszych narzędzi, umożliwiających kreatywną zabawę. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0