WindowsProgramyPoster Designer 2.01.43

Poster Designer 2.01.43 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
RonyaSoft
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
19 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
368

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Prosta obsługa
  • Zestaw szablonów
  • Polska wersja językowa
Minusy:
  • Wysoka cena

Poster Designer, znany w przeszłości pod nazwą Poster Forge, jest prostym w obsłudze programem pozwalającym na stworzenie interesującego plakatu.

Za pomocą tego programu można z własnego zdjęcia stworzyć oryginalny plakat stylizowany na przykład na list gończy z Dzikiego Zachodu czy filmowy poster, gdyż Poster Designer został wyposażony w zestaw tematycznych szablonów. Aplikacja umożliwia bezpośredni wydruk w formacie A0. Program posiada zbudowaną bibliotekę clipartów, narzędzia edycyjne, a cały proces projektowania przebiega w trybie WYSIWYG. 

Poster Designer jest dostępny w polskiej wersji językowej. Aplikacja współpracuje z wieloma drukarkami różnych producentów (m.in. HP, Canon, Epson, Lexmark, Brother), dzięki czemu projekty można łatwo wydrukować.  Program jest w stanie wyeksportować stworzone dzieła do plików graficznych. Program w przypadku wersji darmowej to wydatek  29.95 dolarów. Jeśli użytkownik zamierza wykorzystywać go komercyjnie, należy zakupić licencję biznesową kosztującą 49.95 dolarów. Edycja wielostanowiskowa, Enterprise, to wydatek 695 dolarów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0