WindowsProgramyPower Sound Editor Free 7.8.1

Power Sound Editor Free 7.8.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
PowerSE Co. Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
21 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
429

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Duża funkcjonalność
  • Program jest darmowy
Minusy:
  • Staromodny interfejs
  • Brak polonizacji

Power Sound Editor Free to aplikacja przygotowana to nagrywania dźwięku "na żywo", strumieni internetowych i kopiowania płyt winylowych, kaset, płyt CD, DVD etc.

Program został zaprojektowany do rejestracji dźwięku, oczyszczenia go w cyfrowym procesie, a następnie zapisania na dysku twojego komputera. Dźwięk może być pozyskany z tradycyjnych źródeł: mikrofonu, karty dźwiękowej lub podłączonych do niej urządzeń: DVD czy CD-Playera, odtwarzacza MP3, MP4, aplikacji komputerowych (Winamp, Windows Media Player) czy przeglądarki internetowej (np. z internetowego radia). 

Edycja dźwiękowa pozwala na poprawę jakości materiału i wzbogacenie go o efekty. Przydatne opcje, które oferuje program to podgląd zapisywanego dźwięku w formie fali (waveform), różnego rodzaju filtry do oczyszczania dźwięku oraz equalizer do zmiany brzmienia. W silnik programu wbudowano również funkcję Text-to-speech, dzięki czemu komputer może „przeczytać” tekst, który mu wskażemy – może to być artykuł ze strony internetowej, albo ebook. Głos lektora można zapisać do formatu mp3 lub innego.

Power Sound Editor Free posiada wbudowany kreator CD, pozwalający na tworzenie płyt z muzyką lub innymi materiałami dźwiękowymi.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0