WindowsProgramyProcess Lasso 7.0.0.0.

Process Lasso 7.0.0.0. download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Bitsum Technologies
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,32 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
365

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość zapamiętania ustawień dla każdego procesu.
  • Skutecznie rozdziela priorytety dla wszystkich procesów.
Minusy:
  • Program nie wyróżnia się niczym spośród konkurencji.

Process Lasso to bardzo ciekawy, darmowy (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych) i prosty w obsłudze program, za pomocą którego możemy szybko i skutecznie zarządzać wszystkimi procesami w systemie operacyjnym Windows.

Program Process Lasso jest w stanie wyświetlić szczegółowe informacje na temat wszystkich uruchomionych w systemie Windows procesów. Oczywiście aplikacja umożliwia użytkownikowi ustawienie dostępu do mocy obliczeniowej procesora w każdym procesie. Jeśli któryś z procesów wymaga obecnie większej mocy obliczeniowej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dany proces „faworyzować” względem innych. Co więcej, program Process Lasso posiada możliwość ustawienia różnych trybów pracy.

Do wyboru jest między innymi tryb "Game Mode", wariant automatycznie zarządzający procesami "ProBalance", jak również różne schematy zasilania nastawione na oszczędzanie energii bądź wysoką wydajność – wszystko w zależności od potrzeb użytkownika. Niezwykłą zaletą programu Process Lasso, która sprawia, że jest on o wiele lepszy od systemowego menadżera zadań jest możliwość przypisanie konkretnych ustawień wybranym aplikacjom, dzięki czemu po ponownym uruchomieniu programu lub systemu, wszystkie ustawienia będą domyślnie aktywowane.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0