WindowsProgramyProcessKO 3.45.1

ProcessKO 3.45.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Nenad Hrg
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
203 KB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
366

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Program nie wymaga instalacji.
  • Kilka ciekawych i przydatnych funkcji.
Minusy:
  • Nieco ubogi i mało czytelny interfejs.

ProcessKO to bardzo przydatny i prosty w obsłudze program, za pomocą którego możemy monitorować i zarządzać wszystkimi uruchomionymi procesami. Co więcej, program nie wymaga instalacji, dzięki czemu możemy go zapisać na przenośnej pamięci USB lub na wirtualnym dysku w chmurze.

Program ProcessKO jest ciekawą alternatywą dla systemowego Menedżera zadań Windows. Za pomocą tego niewielkiego narzędzia, szybko i sprawnie „zabijemy” wybrany proces lub wyłączymy zbędne aplikacje. W porównaniu do systemowego rozwiązania, ProcessKO jest prostszy w obsłudze i lepiej dostępny – wystarczy kliknąć dwukrotnie na pliku, aby uruchomić narzędzie. Na uwagę zasługują dwa tryby pracy.

Pierwszy tryb o nazwie Instant K.O. umożliwia natychmiastowe zamknięcie dowolnego procesu – funkcja podobna do tej, którą znajdziemy w systemowym Menedżerze zadań Windows. Ciekawostką jest tryb K.O. Timer, który pozwala wyłączać wybrane procesy wg ustalonego wcześniej harmonogramu. Możemy np. wyłączyć komunikator internetowy o konkretnej godzinie lub menedżer pobierania np. po upłynięciu limitu darmowego transferu nocnego. Na deser dostajemy funkcje odpowiedzialne za wyłączanie, restart lub hibernację komputera.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0