WindowsProgramyQuad-Lock Unit Converter 5.4

Quad-Lock Unit Converter 5.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Edukacja i nauka
Producent:
Quad-Lock Building Systems Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
217 KB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
315

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Wygodny interfejs
  • Niewielki rozmiar
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Darmowy program Quad-Lock Unit Converter jest narzędziem do przeliczania jednostek miar. Program Quad-Lock Unit Converter działa offline. Jego interfejs jest bardzo przejrzysty, co sprawia, że program jest niesłychanie łatwy w użyciu. Quad-Lock Unit Converter przelicza większość stosowanych jednostek. W programie zapamiętanych jest ich ponad 900 więc istnieje spore prawdopodobieństwo, że są tam jednostki, które ciebie zainteresują.

Darmowy Quad-Lock Unit Converter zawiera opcje ułatwiające pracę - szybkie odnajdywanie jednostki i kategorii jednostek. Quad-Lock Unit Converter umożliwia zapamiętanie najczęściej używanych przeliczników. Program jest bezpieczny, mały, prosty w obsłudze i prosty w instalacji i deinstalacji – Quad-Lock Unit Converter to pojedynczy plik pojawiający się na dyski i aby go odinstalować wystarczy wrzucić plik do kosza. 

Quad-Lock Unit Converter przelicza takie jednostki jak: jednostki powierzchni, temperatur, masy, ładunku, gęstości i przewodności cieplnej. Nieużywane jednostki można usunąć z głównego okna a zapamiętać te najczęściej używane. Wybierając jednostki, które chcemy obliczyć a następnie wpisując dane w pasku poniżej z przeciągu ułamka sekundy uzyskamy oczekiwany rezultat. 

Niezależnie czy jesteś uczniem, naukowcem lub ciekawi cię tylko ile stopni jest obecnie w Chicago Quad-Lock Unit Converter jest programem dla ciebie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0