WindowsProgramyQuick File Locker 1.0

Quick File Locker 1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Producent:
4dots Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
13,17 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
3

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Wysoki poziom zabezpieczenia nawet w trybie awaryjnym.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Bardzo skuteczne działanie.
Minusy:
  • Nieco zbyt duża prostota i brak zaawansowanych opcji.

Quick File Locker to program, za pomocą którego szybko i łatwo ukryjemy, zaszyfrujemy i ochronimy przed niepowołanym dostępem nasze poufne dane. Mogą to być całe foldery, jak również pojedyncze dokumenty, filmy, zdjęcia i inne pliki, które nie powinny trafić w niepowołane ręce. 

 

Program Quick File Locker wyposażono w niezliczoną ilość ciekawych funkcji i przydatnych opcji, dzięki czemu użytkownik może bardzo łatwo i sprawnie zablokować innym osobom dostęp do określonych folderów czy też pojedynczych plików znajdujących się nie tylko na dysku twardym komputera, ale również pamięciach przenośnych takich jak zewnętrzne dyski twarde, pamięci USB, a nawet dyski wirtualne w chmurze. 

 

Program jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego poradzą sobie z obsługą wszystkich opcji i możliwości. Opcja blokowania i szyfrowania danych wymaga jedynie kliknięcia prawym przyciskiem myszy oraz wybraniu odpowiedniej opcji z menu kontekstowego Eksploratora Windows. Można również skorzystać z techniki przeciągnij i upuść. Wszystko trwa dosłownie kilka chwil.

 

Na uwagę zasługuje również tryb Stealth Mode. Dzięki niemu program Quick File Locker jest w stanie pracować nawet w trybie awaryjnym systemu, co z kolei sprawia, że nie sposób obejść zabezpieczeń.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0