WindowsProgramyQuick File Locker 1.0

Quick File Locker 1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
4dots Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
13,17 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
143

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Wysoki poziom zabezpieczenia nawet w trybie awaryjnym.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Bardzo skuteczne działanie.
Minusy:
  • Nieco zbyt duża prostota i brak zaawansowanych opcji.

Quick File Locker to program, za pomocą którego szybko i łatwo ukryjemy, zaszyfrujemy i ochronimy przed niepowołanym dostępem nasze poufne dane. Mogą to być całe foldery, jak również pojedyncze dokumenty, filmy, zdjęcia i inne pliki, które nie powinny trafić w niepowołane ręce.

 

Program Quick File Locker wyposażono w niezliczoną ilość ciekawych funkcji i przydatnych opcji, dzięki czemu użytkownik może bardzo łatwo i skutecznie zablokować niepowołanym osobom dostęp do określonych folderów czy też pojedynczych plików znajdujących się nie tylko na dysku twardym komputera, ale również pamięciach przenośnych, jak np. zewnętrzne dyski twarde, pamięci USB, a nawet dyski wirtualne w chmurze.

 

Program jest dziecinnie łatwy w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego poradzą sobie z obsługą wszystkich opcji. Możliwość blokowania i szyfrowania danych wymaga wyłącznie kliknięcia prawym przyciskiem myszy oraz wybrania odpowiedniej opcji z menu kontekstowego Eksploratora Windows. Można również skorzystać z opcji przeciągnij i upuść. Wszystko to trwa dosłownie moment.

 

Na uwagę zasługuje również tryb Stealth Mode. Dzięki niemu program Quick File Locker jest w stanie pracować nawet w trybie awaryjnym systemu, co z kolei sprawia, że nie sposób obejść zabezpieczeń.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0