WindowsProgramyRarmaRadio 2.69

RarmaRadio 2.69 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
RaimaSoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10,9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
424

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Łatwe wyszukiwanie stacji
  • Możliwość nagrywania audycji
Minusy:
  • Program sugeruje instalację zewnętrznych aplikacji, które nie mają dobrej opinii

RarmaRadio to aplikacja służąca do słuchania i nagrywania internetowych audycji radiowych z całego świata.

Okno programu jest schludne i przejrzyste, a Rarma Radio jest dostępna w polskiej wersji językowej, co gwarantuje bardzo proste użytkowanie. Pod prostym interfejsem kryją się spore możliwości ustawienia programu pod własne preferencje. 

RarmaRadio pozwala na przeglądanie i wyszukiwanie stacji lub odtworzenie losowej spośród aktualnie dostępnych. Wyszukiwanie możliwe jest przez nazwę, jakość dźwięku, region czy gatunki muzyczne, w jakich się specjalizuje, co pozwala w prosty sposób rozeznać się w tysiącach dostępnych kanałów. Aplikacja wyświetla okładki albumów, z których pochodzą aktualnie odtwarzane piosenki oraz najważniejsze informacje dotyczące jakości.

Aplikacja oferuje również programowanie nagrywania audycji za pomocą integracji z Windows Scheduler Task. Dźwięk może być nagrywany do wszystkich najważniejszych formatów m.in. mp3, wma i ogg.

Program jest dostępny w darmowej wersji, jednak RarmaRadio można kupić również w wersji Pro, wycenionej na 29 dolarów. W zamian za tą opłatę producent gwarantuje dożywotnie aktualizacje aplikacji i wsparcie techniczne.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0