WindowsProgramyRazer Game Booster 4.2.42.0

Razer Game Booster 4.2.42.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Razer Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
40 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
505

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Szybka i sprawna optymalizacja komputera.
  • Program nie ingeruje w system i po zakończeniu gry przywraca ustawienia domyślne.
  • Intuicyjny interfejs.
Minusy:
  • Brak.

Razer Game Booster to specjalny zestaw narzędzi, za pomocą których zoptymalizujemy działanie komputera oraz zmaksymalizujemy jego wydajność pod kątem gier. To ciekawy program dla zapalonych graczy, którzy chcą uzyskać jak największą wydajność w wymagających grach.

Program Razer Game Booster jest udostępniany na zasadach bezpłatnej licencji i każdy może z niego skorzystać – nie trzeba być posiadaczem sprzętu firmy Razer. Zasada działania programu jest bardzo prosta – otóż Razer Game Booster zwiększa wydajność komputera podczas grania podwyższając priorytety gry kosztem innych aplikacji działających w tle systemu. Po instalacji programu wystarczy jedno kliknięcie, aby automatycznie zoptymalizować cały system pod kątem gier komputerowych.

Co więcej, program Razer Game Booster nie ingeruje w rejestr ani sterowniki poszczególnych podzespołów, a jedynie zwiększa priorytet gry. Po aktywacji programu wszystkie podzespoły w komputerze oraz zainstalowane oprogramowanie skupią się, aby zapewnić maksymalną wydajność uruchomionej gry. Miłośnicy komputerowej rozrywki z pewnością docenią, że Razer Game Booster jest w pełni kompatybilny z takimi modułami, jak PunkBuster, Cheating-Death, VAC oraz wszystkimi innymi aplikacjami zabezpieczającymi rozgrywki wieloosobowe przed oszustami.

Podczas grania, wszystkie zbędne aplikacje są wyłączane lub usypiane, dzięki czemu nie rozpraszają nas żadne powiadomienia, informacje, dymki, sygnały etc. Ciekawym dodatkiem jest także funkcja Screencast, która umożliwia nagrywanie w czasie rzeczywistym prowadzonej przez użytkownika rozgrywki. Oprócz tego możemy robić zrzuty ekranowe w dowolnym momencie. Co więcej, użytkownik może wybrać jeden z trzech trybów pracy programu Razer Game Booster. Jednym z nich jest tryb Game Mode (Launcher), który odpowiada za wyłączenie wszystkich aplikacji działających w tle.

Kolejnym trybem jest Calibrate Mode (Tools), który oferuje dostęp do trzech odrębnych modułów – pierwszy pozwala zoptymalizować ustawienia systemowe, drugi umożliwia defragmentację folderów, trzeci zaś sprawdza zainstalowane sterowniki pod kątem aktualności. Ostatnim trybem jest Share Mode (Screencast), który umożliwia nagrywanie rozgrywki, również pod kątem stworzenia osobistego poradnika.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0