WindowsProgramyRegCleaner 4.3.0.780

RegCleaner 4.3.0.780 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Jouni Vuorio
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,53 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
441

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Możliwość skutecznego wyczyszczenia rejestru systemowego ze zbędnych i nieaktualnych wpisów.
  • Polski język interfejsu użytkownika.
Minusy:
  • Tylko dla zaawansowanych użytkowników.
  • Nieumiejętne stosowanie może doprowadzić do uszkodzenia systemu.

RegCleaner to zaawansowany i kompleksowy program, za pomocą którego zaawansowani i doświadczeni użytkownicy będą mogli przeskanować, a następnie wyczyścić i zoptymalizować rejestr systemu operacyjnego Windows.

Program RegCleaner skierowany jest do doświadczonych użytkowników – nieumiejętne stosowanie może doprowadzić do uszkodzenia systemu operacyjnego. Narzędzie skanuje dysk i rejestr systemowy w poszukiwaniu nieużywanych już, nieaktualnych i błędnych wpisów oraz pozostałości po odinstalowanych programach. Oprócz tego RegCleaner umożliwia usunięcie wszystkich pozostałości, między innymi w menu kontekstowym lub w module "Dodaj/Usuń Programy" w panelu sterowania Windows.

Za pomocą programu RegCleaner możemy również usunąć nieużywane biblioteki DLL. Warto pamiętać, że program umożliwia automatyczne lub ręczne tworzenie kopii zapasowej rejestru, co może okazać się bardzo przydatne, gdy w czasie procesu czyszczenia wystąpi błąd. Dużą zaletą programu jest przejrzysty i polskojęzyczny interfejs. Aby zmienić domyślny język na polski, należy przejść do zakładki „Options”, a następnie „Language” – z listy dostępnych opcji należy wybrać odpowiednią pozycję.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0