WindowsProgramyRemovable Media Data Recovery 1.0

Removable Media Data Recovery 1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
USB Flash Drive Recovery
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,87 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
120

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość odzyskania ważnych danych z nośnika USB.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Dość wysoka skuteczność.
Minusy:
  • Tylko wersja próbna.
  • Podobnie jak w przypadku podobnych rozwiązań – brak pełnej skuteczności.

Removable Media Data Recovery przydatny i prosty w obsłudze program umożliwiający odzyskanie utraconych przypadkowo lub na skutek awarii danych z pamięci USB.

 

Za pomocą tego przydatnego programu szybko i prosto odzyskamy usunięte, utracone na skutek awarii lub błędu systemowego, jak również przypadkowo sformatowane dane, pierwotnie zapisane na dyskach wymiennych podłączanych do komputera za pośrednictwem portu USB. Program Removable Media Data Recovery pozwala w prosty i nieskomplikowany sposób odzyskać wszystkie pliki multimedialne, które zostały usunięte przypadkowo.

 

Oczywiście powodów utraty danych może być wiele np. przez niewłaściwą obsługę urządzenia, za sprawą błędu systemu, awarii sprzętu, ataku wirusa, błędu zasilania, błędu ludzkiego lub innego podobnego powodu utraty danych. Oprogramowanie do odzyskiwania danych cyfrowych USB wykorzystuje zaawansowany algorytm skanowania dysku w celu skanowania i odzyskiwania utraconych plików i folderów z nośników wymiennych.

 

Oprogramowanie umożliwia użytkownikowi podgląd pliku i folderów przed rzeczywistym odzyskaniem danych, aby oszczędzić użytkownikowi czas odzyskując tylko i wyłącznie pożądane pliki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0