WindowsProgramyRestore Point Creator 2.3 Build 14

Restore Point Creator 2.3 Build 14 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Tom Parkison
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,51 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
378

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa nawet dla początkujących.
  • Możliwość swobodnego zarządzania punktami przywracania systemu.
  • Spore możliwości konfiguracji.
Minusy:
  • Interfejs w języku angielskim (możliwość pobrania polskiej lokalizacji z sieci).

Restore Point Creator to niewielkie, proste w obsłudze, ale niezwykle przydatne narzędzie, za pomocą którego możemy zarządzać wszystkimi punktami przywracania w systemie Windows XP, Vista, 7 oraz 8.

Za pomocą tego programu możemy zarówno zarządzać już utworzonymi punktami przywracania, jak i tworzyć nowe od podstaw. Oczywiście w każdej chwili możemy przywrócić ustawienia systemu do wybranego stanu. Swoją drogą punkty przywracania systemu są dobrym sposobem na zabezpieczenie komputera przed awariami, niespodziewanymi zmianami ustawień lub kłopotami z rejestrem systemowym.

Co prawda w systemie znajdziemy funkcje umożliwiające tworzenie i przywracanie systemu, jednak opcje te są dość skromne i bardzo ograniczone. Za pomocą programu Restore Point Creator uzyskujemy dostęp do wielu funkcji i przydatnych narzędzi. Oczywiście użytkownicy mogą dowolnie konfigurować program wybierając między innymi lokalizację dla punktów przywracania jak również harmonogram tworzenia i usuwania punktów przywracania.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0