WindowsProgramySIM Card Data Recovery 5.4.1.2

SIM Card Data Recovery 5.4.1.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
USB Flash Drive Recovery
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
200

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość odzyskania bardzo ważnych danych.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Odzyskuje niemal wszystkie dane.
Minusy:
  • W niektórych przypadkach problemy z odzyskaniem 100% danych.

SIM Card Data Recovery to niezwykle przydatne, skuteczne i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą odzyskamy przypadkowo skasowane z karty SIM dane.

 

Bardzo często zdarza się, że przez przypadek, awarię lub zmianę telefonu tracimy zapisane na karcie SIM dane. Mogą to być wiadomości tekstowe w skrzynce nadawczej SMS, numery kontaktów w książce telefonicznej, lub inne ważne dla nas informacje. Wydaje się, że strata danych jest bezpowrotna, ale na szczęście za pomocą programu SIM Card Data Recovery można je odzyskać!

 

Opisywane oprogramowanie jest w stanie odzyskać dane z karty SIM nawet po skasowaniu, zagubieniu lub przypadkowym sformatowaniu wiadomości tekstowych skrzynki nadawczej, numerów kontaktów książki telefonicznej z nazwą, informacji IMSI, ostatniego wybierania i numeru stałego wybierania, numeru identyfikacyjnego karty, lokalizacji karty SIM i innych informacji.

 

Pamiętajmy jednak, że odzyskiwanie danych za pomocą SIM Card Data Recovery nie jest możliwe w przypadku zablokowania karty SIM pinem. Ponadto do działania niezbędne jest specjalne urządzenie - czytnik kart SIM podłączany do komputera za pośrednictwem portu USB.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0