WindowsProgramyScreamer Radio 0.4.4

Screamer Radio 0.4.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
David Zidar
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
466

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Sprawne łączenie się ze stacjami
  • Darmowa licencja
  • Niewielki rozmiar
Minusy:
  • Dla niektórych może być zbyt minimalistyczny

Screamer Radio jest odtwarzaczem internetowych stacji radiowych gotowym nie tylko połączyć użytkownika z setkami stacji ale również nagrać dowolną ilość materiału audio pobieranego przez program. Screamer Radio 0.4.4 jest aplikacja darmową. Najnowsza wersja w porównaniu z wersją Screamer Radio v0.3 zawiera sporo aktualizacji i poprawek.

Najnowszy Screamer Radio 0.4.4 został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności i przejrzystości obsługi. Darmowa aplikacja nie spowolni działania twojego komputera dzięki kompaktowemu rozmiarowi, optymalnej funkcjonalności i poręczności okienka, które w każdej chwili można schować w pasku szybkiego uruchamiania. 

Darmowy Screamer Radio nie posiada tak wielu skomplikowanych opcji jak lepiej znane odtwarzacze multimedialne ale z powodzeniem nadrabia to szybkością działania i piórkowym rozmiarem. Każdy początkujący użytkownik poradzi sobie z odnalezieniem pożądanej stacji a wybór jest imponujący. Szukając według profilu stacji, języka czy lokalizacji mamy do wyboru nieprzebrana ilość opcji. Może zdarzyć się, że zamiast bezpośrednio do pliku streamingowego program przeniesie nas na stronę internetowa stacji radiowej. W takim wypadku należy skopiować adres serwera multimediów strumieniowych ze strony do odtwarzacza Screamer Radio

Najnowszy Screamer Radio 0.4.4  posiada dwa wbudowane efekty dźwiękowe, opcję zapamiętywania ulubionych stacji radiowych oraz funkcję nagrywania strumienia audio do formatu mp3. Screamer Radio umożliwia zapis strumienia audio innego niż słuchany w danym momencie. Nagrane pliki są łatwo dostępne – do folderu docelowego można szybko dostać się bezpośrednio przez odtwarzacz. 

Najnowszy Screamer Radio 0.4.4 dostępny jest w wielu wersjach językowych, również po polsku. Aby uruchomić opcję działania programu Screamer Radio po polsku wystarczy odnaleźć w menu Settings zakładkę Preferences a w opcji Language File wybrać plik Polish.

Ściągnij Screamer Radio z pobierz.pl. Proces jest prosty – wystarczy kliknąć na przycisk pobierz i w kilka minut odkryć możliwości jakie dają internetowe stacje radiowe.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0