WindowsProgramySeaMonkey 2.29.1

SeaMonkey 2.29.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Mozilla Foundation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
30,96 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
512

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Wszystkie niezbędne programy w jednym pakiecie.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość dowolnej modyfikacji kodu.
Minusy:
  • Początkujący użytkownicy raczej nie docenią zalet licencji MPL.

SeaMonkey to niezwykle ciekawy pakiet programów, w skład którego wchodzi między innymi przeglądarka internetowa, wygodny program pocztowy, klient grup dyskusyjnych itp. Oprócz tego użytkownicy znajdą w pakiecie edytor HTML oraz klienta IRC. Wypada zaznaczyć, że pakiet jest wspierany i aktualizowany przez grupę zwolenników nierozwijanego już pakietu Mozilla Suite.

Pakiet SeaMonkey to najlepsza propozycja dla tych użytkowników, którzy chcą mieć kompleksowe rozwiązanie, czyli wszystkie niezbędne do korzystania z Internetu programy w jednej paczce. Oczywiście najważniejszym elementem zestawu jest przeglądarka internetowa wyposażona w silnik zaczerpnięty z niezwykle popularnego rozwiązania – Mozilli Firefox. Rzecz jasna programiści dodali wiele ciekawych dodatków, takich jak możliwość przenoszenia zakładek, obsługę SVG, zdalne profile itp.

W pakiecie SeaMonkey znajdziemy także klienta poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych. Oprócz tego do dyspozycji użytkowników oddano prosty edytor stron WWW z zestawu Mozilla Suite, jak tównież przydatny program do komunikacji internetowej IRC (znany również pod nazwą Chatzilla). Na koniec należy wspomnieć o tym, że pakiet udostępniany jest na zasadach licencji Mozilla Public License (MPL). Oznacza to, że oprogramowanie jest całkowicie darmowe i istnieje możliwość przetwarzania jego kodu źródłowego. Oczywiście warunkiem jest udostępnienie zmodyfikowanego kodu źródłowego.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0