WindowsProgramySleipnir 4.3.2

Sleipnir 4.3.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Fenrir Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
39.1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
329

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4

Sleipnir to jedna z pierwszych przeglądarek internetowych, która mogła zaoferować wsparcie dla HTML5 oraz CSS3. Jej twórcą jest japoński developer Fenrir. To, co wyróżnia ją spośród konkurencji, to przede wszystkim ogromna ilość opcji dostępna zaraz po zainstalowaniu (brak konieczności doinstalowywania plug-inów, czy wtyczek). Na co szczególnie warto zwrócić uwagę?

Pierwszą rzeczą godną polecenia z pewnością jest opcja Fenrir Pass, która umożliwia synchronizację naszych danych zapisanych w przeglądarce między komputerem (komputerami) oraz urządzeniami mobilnymi. Daje nam to możliwość pobierania zapisanych na innym urządzeniu zakładek, haseł, czy przeglądania historii. Całość oparta została na dwóch silnikach - Trident i Webkit. Domyślnie jednak włączony został ten drugi i aby go zmienić musimy wejść w ustawienia i wybrać odpowiednią opcję.

Na uwagę zasługuje również kompatybilność z wtyczkami dla przeglądarki Google Play. Ponadto nie zabrakło takich opcji, jak korekta tekstu, tłumacz, możliwość importy z Google Reader, cała masa przydatnych skrótów klawiszowych i wiele, wiele innych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0