WindowsProgramySlideShow YouTube 10

SlideShow YouTube 10 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Aqua Soft
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
140 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
187

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo wygodny montaż filmów.
  • Imponująca biblioteka efektów specjalnych.
  • Ogromna ilość dodatkowych opcji i dodatków.
  • Wiele profesjonalnych funkcji i ustawień.
Minusy:
  • Początkujący użytkownicy mogą mieć trudności w opanowaniu wszystkich opcji.
  • Eksport tylko do serwisu YouTube.

SlideShow YouTube to bardzo zaawansowany, choć prosty w obsłudze program, za pomocą którego wyedytujemy filmy, stworzymy pokazy slajdów oraz prezentacje multimedialne na potrzeby serwisu internetowego YouTube. Warto pamiętać, że jest to jedyna droga eksportu gotowych plików.

 

Program SlideShow YouTube charakteryzuje się dużym zaawansowaniem oraz sporą ilością opcji wspomagających montaż filmów i przygotowywanie prezentacji z różnymi efektami np. animacjami itp. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bogata kolekcja dodatków oraz wspomnianych efektów, dzięki czemu tworzone filmy są atrakcyjne i ciekawe dla widza. Do stworzenia materiału możemy również wykorzystywać różnorodne pliki graficzne, dźwiękowe, osobne klipy filmowe, własne animacje itp.

 

Program pozwala na odpowiednią synchronizację różnego typu materiałów na nieskończonej liczbie ścieżek, co z pewnością spodoba się zaawansowanym i wymagającym użytkownikom. Przy tworzeniu mamy do dyspozycji wysokiej jakości dynamiczne napisy, które można dopasować do treści, co z pewnością przyda się w przypadku filmów YouTube. Biblioteka efektów wizualnych zawiera ponad 100 szablonów, więc każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla indywidualnych preferencji. Co więcej, większość efektów można łączyć, modyfikować i ustawiać wedle własnego uznania.

 

Ciekawą opcją jest z pewnością możliwość maskowania efektów, dzięki czemu będą występowały tylko na wybranych fragmentach obrazu. Co więcej, aby przyciągnąć uwagę widzów, można skorzystać z opcji projektowania ruchów kamery, by przykładowo skupić wzrok oglądającego na konkretnym szczególe kadru. Możemy również korzystać z systemu siatek, co pomaga w dokładnym przeciąganiu i wyrównywaniu efektów wizualnych w kadrze. Płynne powiększanie kadru pozwala przyjrzeć się detalom, a ścieżki przemieszczania się obiektów lub kamery można tworzyć za pomocą przeciągania myszką.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0