WindowsProgramySmart PDF Converter 6.3.0.510

Smart PDF Converter 6.3.0.510 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
SmartSoft
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16.1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
322

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Konwersja w dwie strony
  • Możliwość edycji dokumentów
  • OCR
Minusy:
  • Konwersja do ePub oraz MOBI tylko w najdroższej wersji
  • Wysoka cena

Smart PDF Converter umożliwia konwersję plików PDF to formatów tekstowych i graficznych, a także na tworzenie dokumentów PDF z różnego rodzaju plików. Producenci przystosowali aplikację m.in. do obsługi formatów DOC, XLS, HTML, TXT, JPEG, RTF, TIFF oraz PPT. Poza tym, program może przydać się przy przygotowywaniu publikacji dla czytników e-ink - możliwe jest przekonwertowanie PDF-a do pliku ePub oraz MOBI. Niestety, jest to opcja zarezerwowana dla edycji Pro.

Praca z programem jest na tyle intuicyjna, że angielska wersja językowa nie powinna być przeszkodą w korzystaniu z tej aplikacji, nawet dla początkujących użytkowników. Podczas konwersji tabele i umiejscowienie materiałów graficznych nie ulega zmianie, co jest wynikiem wysokiej jakości konwersji. Smart PDF Converter został wyposażony w narzędzie do OCR – optycznego badania treści dokumentu, pozwalające na wyodrębnienie tekstu z plików PDF, co umożliwia edycję lub kopiowane treści. Program posiada również możliwość pracy z formularzami oraz daje bogatą paletę narzędzi do edycji treści.  

Smart PDF Converter może zostać za darmo pobrany w wersji trial. Wersja Standard kosztuje 50 dolarów, natomiast Smart PDF Converter PRO to wydatek 100 dolarów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0