WindowsProgramySopCast 3.8.3

SopCast 3.8.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
SopCast.com
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
472

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Duża liczba kanałów
  • Prosta obsługa
Minusy:
  • Przestrzały wygląd okna programu

SopCast to narzędzie, które pozwala każdemu stworzyć własną telewizję. Aplikacja działa w technologii SDBS (Streaming Direct Broadcast System), którą używa się również w sieciach p2p. Możemy dzięki niej stworzyć i zarządzać własnym kanałem telewizji internetowej. I to w dodatku bez żadnych opłat! 

SopCast to darmowa aplikacja, którą każdy może pobrać i używać bez konieczności dokonywania jakichkolwiek opłat. Możemy nie tylko tworzyć TV, ale też oglądać kanały innych użytkowników.

SopCast wygląda niczym standardowy komunikator, więc nikt nie powinien mieć kłopotów z obsługą. Wystarczy wybrać interesujący nas kanał, poczekać 10 - 30 sekund aż program się zbuforuje i możemy cieszyć się z telewizji przesyłanej w technologii P2P. Program pozwala na streamowanie plików asf, wmv, rm, rmvb, mp3, a także całych kanałów telewizyjnych. Podczas oglądania transmisji możliwe jest nagrywanie klipów wideo z interesujących nas fragmentów i dodawanie kanałów do ulubionych.

Program wyróżnia się niskim zużyciem pamięci RAM i niewielkim obciążeniem CPU, jednak jeśli nie chcesz używać SopCasta do odtwarzania materiału wideo, możesz wykorzystać do tego inną aplikacją, gdyż producent pozwala na wykorzystanie swojej technologii przez inne aplikacje takie jak Windows Media Player, RealPlayer czy VLC. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0