WindowsProgramySpeedyPainter 3.2.4

SpeedyPainter 3.2.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
SpeedyPainter
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6,9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
433

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Bardzo prosta i intuicyjna obsługa.
  • Sporo ciekawych opcji i narzędzie bez zbędnych dodatków.
  • Bardzo wysoka wydajność i sprawność działania.
  • Program nie wymaga instalacji.
Minusy:
  • Dla wymagających użytkowników mimo wszystko zbyt prosty.

SpeedyPainter to w pełni bezpłatne, proste w obsłudze i niewielkie narzędzie, które swoją funkcjonalnością przypomina systemowego Painta. Oczywiście ilość funkcji oraz możliwości mocno przerasta rozwiązanie Microsoftu, dzięki czemu opisywane narzędzie może być bardzo ciekawą alternatywą dla bardziej wymagających użytkowników. 

 

Program SpeedyPainter to narzędzie dla początkujących użytkowników, którzy potrzebują podstawowych funkcji obróbki grafiki. Oprócz tego za pomocą programu możemy tworzyć grafiki od podstaw z wykorzystaniem pędzli i innych dodatków. Narzędzie współpracuje z najpopularniejszymi formatami plików, czyli JPEG, BMP, PNG, GIF, TIFF. Ciekawostką jest bardzo minimalistyczny interfejs - niemal wszystko jest ukryte i aby wywołać konkretną funkcję musimy skorzystać ze skrótu klawiszowego. 

 

Rzecz jasna nie mogło zabraknąć takich narzędzi jak pędzel z możliwością konfiguracji (wielkość, stopień krycia, twardość etc), gumki, przybornika kolorów etc. Co ciekawe, cały proces malowania czy edycji grafiki możemy nagrać – wystarczy przed rozpoczęciem pracy włączyć nagrywanie, a następnie po jej zakończeniu zapisać gotowy materiał w formacie AVI. Program nie wymaga instalacji i jest gotowy do pracy zaraz po rozpakowaniu archiwum - wystarczy uruchomić plik SpeedyPainter.exe. Do poprawnego działania wymagana jest karta graficzna zgodna z OpenGL 3.0. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0