WindowsProgramySpringPublisher 3.1 Build 418

SpringPublisher 3.1 Build 418 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
SpringPublisher Team
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
456

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Intuicyjna obsługa
Minusy:
  • Ograniczone możliwość projektowania
  • W wersji darmowej nie ma możliwości tworzenia projektów w dużej rozdzielczości

SpringPublisher powstał jako wygodny, intuicyjny program do projektowania materiałów reklamowych: wizytówek, ulotek oraz kartek, którego największą zaletą jest nie mnogość opcji, ale łatwość obsługi. 

Program posiada prosty, schludny interfejs z dużymi przyciskami, które z łatwością pozwalają na dodawanie treści, obrazków, kodów QR czy mapy z lokalizacją sklepu czy zakładu. W bazie programu można znaleźć szereg szablonów, na których można oprzeć swój projekt. W przypadku wersji darmowej SpringPublisher, dostęp do szablonów jest mniejszy. Podobnie sprawa wygląda z rozdzielczością szablonów. W przypadku wersji Free, rozdzielczość grafik jest ograniczona do 96 - 180 DPI. SpringPublisher Pro, wyceniony na 34.95 dolarów, posiada możliwość pracy w rozdzielczości 350 DPI. Tylko płatna wersja pozwala na komercyjne użycie.

SpringPublisher jest bardzo prosty, ale w wersji darmowej – równie ograniczony jeśli chodzi o możliwości. Wersja płatna, również nie zachwyca swoimi możliwościami. Projektowanie ulotek, wizytówek i innych materiałów promocyjnych ułatwia polski interfejs, jednak spolszczenie nie jest pełne – część komunikatów pozostaje w angielskiej wersji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0