WindowsProgramySpybot Search & Destroy 2.1.21

Spybot Search & Destroy 2.1.21 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Patrick M. Kolla
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
35.9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
497

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Intuicyjny interfejs
  • Czytelne raporty
  • Darmowa licencja
Minusy:
  • Umiarkowane opinie dotyczące skuteczności

Darmowy Spybot Search & Destroyto wiodący program do ochrony naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym. Spybot Search Destroy zalicza się do grupy programów antyspyware, których zadaniem jest tropienie (spybot search) i likwidowanie (spybot destroy) wszystkich elementów szpiegujących nasz komputer (spyware).

Spybot Search & Destroy to darmowy ¬program, który wykrywa i usuwa z komputera rozmaite rodzaje spyware¬. Jeżeli zauważyłeś w swojej przeglądarce internetowej nowe paski narzędzi, których sam nie zainstalowałeś, jeżeli przeglądarka się zawiesza lub, gdy strona startowa zmieniła się bez twojej wiedzy, najprawdopodobniej twój komputer jest zainfekowany wirusem typu ¬spyware¬. Jeżeli niczego nie zauważyłeś, komputer może również być zainfekowany komputer, ponieważ istnieją spyware’y, które skrycie monitorują ślady po przeglądaniu stron internetowych, aby stworzyć profil marketingowy, sprzedawany później firmom reklamowym. Ten doskonały program, w skrócie spybot s&d, zajmuje zaledwie 35 MB miejsca na dysku twardym użytkownika i jest kompatybilny z wszystkimi wersjami systemu operacyjnego firmy Microsoft – Windows (łącznie z Windows Vista).

Spybot Search & Destroy potrafi wykryć i usunąć wiele rodzajów adware z twego komputera, wyczyścić historię przeglądanych stron i używanych programów, co jest szczególnie przydatne gdy dzieli się komputer z innymi osobami. Pliki wybrane do usunięcia wędrują do załączonej niszczarki, która gwarantuje ich całkowite wyeliminowane z systemu. Zaawansowanie użytkownicy ucieszą się z opcji naprawy niespójności w rejestrze, które spowodowane są obecnością złośliwego oprogramowania. Pożyteczna funkcją jest darmowa aktualizacja przez internet, co zapewnia, że program zawsze ma najnowsze dane dotyczące zagrożeń. Program blokuje niepotrzebne pliki płynące z internetu zanim jeszcze pojawią sie w twoim komputerze.

Spybot Search & Destroy posiada prosty, wygodny w użytkowaniu interfejs w polskiej wersji językowej. Rezultaty skanowania pojawiają się teraz pogrupowane w drzewo a specjalny panel pozwala przeglądać informacje na temat wybranego pliku i decydować czy ma być zniszczony od razu. Funkcja Secure Shredder umożliwia całkowite usunięcie niepotrzebnych plików z komputera. Spybot Search & Destroy umożliwia także zablokowanie serwerów wysyłających adware oraz kontrolę nad listą programów, które otwierają się automatycznie przy starcie systemu. Nowościami w aplikacji jest obsługa najnowszej wersji przeglądarki Opera, obsługa Google Chrome oraz ulepszone działanie programu podczas szybkiego przełączania użytkowników.

Darmowy Spybot Search & Destroy jest dopracowany pod każdym względem – program nawet archiwizuje dane, dzięki czemu możliwe jest odzyskanie przypadkowo usuniętych aplikacji.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0