WindowsProgramyStart Menu Organizer 1.5

Start Menu Organizer 1.5 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Winstep Software Technologies
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
294

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Po kilku chwilach w Menu Start panuje porządek.
  • Kilka dodatkowych i przydatny funkcji.
Minusy:
  • Początkujący mogą wprowadzić małe zamieszanie w Menu Start.

Start Menu Organizer to bardzo prosta w obsłudze i niezwykle przydatna aplikacja, przeznaczona do konfigurowania i dostosowywania wyglądu menu Start w systemie Microsoft Windows, do własnych preferencji. 

 

Program Start Menu Organizer to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć porządek w systemie, mimo iż instalują dużą ilość programów i gier na komputerze. Po pewnym czasie, w menu Start zaczyna panować chaos i nieporządek, który znacząco utrudnia korzystanie z komputera. Na szczęście możliwości oferowane przez program potrafią rozwiązać ten problem i wprowadzić pożądany ład. 

 

Użytkownik może wybrać jedną z aż dziesięciu kategorii, zaś zastosowana funkcja „przeciągnij i upuść” sprawia, że nawet początkujący bez doświadczenia informatycznego poradzą sobie z konfiguracją. Zazwyczaj już po krótkiej chwili menu Start zaczyna być uporządkowane i spójne. Co ciekawe, program automatycznie wykonuje kopię zapasową ustawień, dzięki czemu w każdej chwili możemy je przywrócić np. po awarii systemu itp. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby usuwać lub przenosić nieużywane skróty. 

 

Na uwagę zasługuje również moduł aktualizacji, który sprawdza i wyszukuje nowe wersje zainstalowanych na komputerze programów i gier. Wyżej wymienione cechy to tylko najciekawsze elementy darmowej wersji programu Start Menu Organizer. W edycji płatnej mamy do dyspozycji o wiele więcej ciekawych opcji, między innymi możliwości tworzenia własnych nazw kategorii, dodawania i nazywania podkategorii, reorganizacji elementów menu Start itp. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0