WindowsProgramySublight 4.8.5491

Sublight 4.8.5491 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Sublight Labs
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,59 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
564

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Szybkie i bezproblemowe wyszukiwanie najnowszych napisów.
  • Prosta o bezproblemowa obsługa.
  • Wsparcie dla wielu różnych baz danych napisów.
  • Możliwość integracji z powłoką systemu Windows.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy z dopasowaniem napisów.
  • Czasami wolne działanie.
  • Wymaga bezpłatnej rejestracji.

Sublight to bardzo niewielkie, proste w obsłudze, bezpłatne i bardzo funkcjonalne narzędzie umożliwiające pobieranie napisów do filmów, programów i seriali z Internetu. Oczywiście w bazie danych kilku milionów napisów można znaleźć opracowania w niemal 50 różnych językach,  w tym również polskim.

 

Program Sublight jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący poradzą sobie ze wszystkimi funkcjami i opcjami. Interfejs jest bardzo prosty, czytelny i pozbawiony zbędnych gadżetów. Wszystkie dostępne funkcje zostały pogrupowane i umieszczone w specjalnych katalogach ulokowanych w górnej części okna programu, dzięki czemu wszystko jest wygodne i dostępne po kilku kliknięciach. Za pomocą programu Sublight można nie tylko wyszukiwać napisy do wybranych filmów , ale również tworzyć biblioteki filmów, publikować własne wersje napisów czy też konfigurować program według własnych preferencji.

 

Jeśli chodzi o główną funkcjonalność programu, czyli wyszukiwanie napisów, twórcy programu postawili na wygodę oraz szybkość. Użytkownik sam decyduje, czy wyszukiwanie ma się odbywać tradycyjnie po wpisaniu tytułu filmu lub serialu, czy też po wczytaniu konkretnego pliku multimedialnego do programu i wyszukanie napisów dopasowanych do danej produkcji. Co ciekawe, program pozwala filtrować wyszukane pozycje względem ich języka, a w przypadku np. seriali również odcinka, epizodu czy roku produkcji.

 

Na uwagę zasługuje obsługa praktycznie wszystkich najpopularniejszych baz z napisami w Internecie, dzięki czemu nie jesteśmy ograniczeni do jednego serwisu. Ciekawostką jest z pewnością możliwość tworzenia listy filmów obejrzanych oraz czekających na obejrzenie. Na deser dostajemy możliwość integracji programu z powłoką systemową oraz wsparcie dla wielu odtwarzaczy multimedialnych np. BS.Player, Windows Media Player, VLC itp. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0