WindowsProgramySystem Explorer 6.0.0

System Explorer 6.0.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Mister Group
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
318

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Bardzo duża liczba przydatnych funkcji i opcji.
  • Wygodny modularny interfejs użytkownika
  • Jasny i czytelny interfejs w języku polskim.
  • Wiele funkcji systemu w jednym programie.
Minusy:
  • Nieumiejętne stosowanie może uszkodzić system operacyjny.

System Explorer to bardzo rozbudowane narzędzie, które może pełnić rolę zastępczą dla różnym usług w systemie operacyjnym Windows. Program przejmuje funkcje zarządzania procesami, usługami, sterownikami czy też połączeniami sieciowymi. Jest to świetna alternatywa dla tych, którzy chcą mieć wszystkie funkcje w jednym miejscu.

Program System Explorer posiada modularną budowę, dzięki czemu każdy użytkownik jest w stanie dostosować budowę interfejsu do własnych potrzeb i wymagań. Wszystko opiera się na mechanizmie kart na wzór zakładek w przeglądarkach internetowych, dzięki czemu możemy dodać dowolny pasek ulokowany w górnej części okna programu. Oczywiście obsługa programu jest prosta i bezproblemowa, dzięki czemu każdy użytkownik będzie w stanie opanować wszystkie funkcje. Pomocna jest również w pełni polska lokalizacja.

Jedną z największych zalet programu System Explorer jest możliwość kontrolowania wszystkich aktywnych procesów w systemie operacyjnym wraz z opcją ustalania priorytetów, kończenia działania, wstrzymywania, wznawiania itp. Dla początkujących użytkowników przygotowano przydatne instrukcje i opisy każdego z komponentów – bazuje to na informacjach pochodzących z poziomu strony internetowej programu. Nie zabrakło także funkcji umożliwiającej monitorowanie wszelkich połączeń internetowych, które nawiązywane są przez działające aplikacje.

Program System Explorer posiada także moduł pozwalający usuwać zainstalowane programy oraz dobierać aplikacje, które startują wraz z systemem operacyjnym. Możemy również sprawdzić historię wszystkich zmian, jak również tworzyć punkty przywracania systemu na wypadek awarii lub uszkodzenia sprzętu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0