WindowsProgramySystem Mechanic Professional 11.7.1.31

System Mechanic Professional 11.7.1.31 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
iolo technologies, LLC.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,49 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
379

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Przyzwoity wizualnie i przejrzysty interfejs użytkownika.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa wszystkich opcji.
  • Bardzo duża liczba przydatnych narzędzi do czyszczenia i konserwacji komputera
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej interfejsu.
  • Ograniczenie czasowe wersji testowej programu.
  • W sieci można znaleźć darmową i równie skuteczną alternatywę.

System Mechanic Professional to testowa wersja bardzo popularnego i zaawansowanego narzędzia, za pomocą którego przeskanujemy, a następnie poddamy optymalizacji system operacyjny Windows.

Za pomocą programu System Mechanic Professional przeprowadzimy kompleksową optymalizację systemu operacyjnego Windows. Do wyboru użytkownika oddano kilka modułów odpowiedzialnych między innymi za wykrywanie i usuwanie błędnych wpisów w rejestrze systemowym jak również naprawianie lub usuwanie niedziałających skrótów do programów, katalogów, plików lub innych lokalizacji.

Oprócz tego program System Mechanic Professional wyposażono w narzędzie do defragmentowania dysków twardych oraz przyspieszania procesów uruchamiania systemu operacyjnego. Nie zabrakło oczywiście opcji odpowiedzialnych za odinstalowywanie niepotrzebnych programów oraz usuwanie zbędnych plików zalegających na dysku twardym. Na deser dostajemy liczne opcje związane z prywatnością użytkownika: usuwanie historii przeglądarek, kasowanie plików tymczasowych, ciasteczek etc.

Zdaniem twórców programu System Mechanic Professional, dzięki zaawansowanej funkcji ActiveCare użytkownicy będą w stanie utrzymać formę komputera jak sprzed instalacji świeżego systemu przez długi okres czasu. Już podczas instalacji programu użytkownicy będą mogli również zdecydować się na dodatkowe opcje, takie jak iolo AntiVirus, zaporę sieciową iolo Personal Firewall oraz dodatkowe narzędzia do bezpiecznego kasowania danych z dysku DriveScrubber. Wersja testowa programu System Mechanic Professional pozwala na korzystanie ze wszystkich dostępnych opcji przez 30 dni od momentu instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0