WindowsProgramySystem Obsługi Zleceń PL+ 1.0.2

System Obsługi Zleceń PL+ 1.0.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
SoftwareProjekt
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6,98 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
490

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Bardzo rozbudowane funkcje obsługi zarówno niewielkiego sklepu, jak i dużego magazynu.
  • Mnóstwo funkcji wspomagających i kontrolujących działanie firmy handlowo-usługowej.
  • Możliwość wykupienia dożywotniej licencji.
Minusy:
  • Program wymaga krótkiego szkolenia.

System Obsługi Zleceń PL+ to bardzo przydatny i niezwykle zaawansowany program, którego głównym zadaniem jest wspomaganie zleceń na produkty, usługi, towary etc. To idealne narzędzie, które sprawdzi się w każdej firmie realizującej zamówienia klientów. 

 

Program System Obsługi Zleceń PL+ pozwala śledzić wszystkie zlecone przez klientów zamówienia wraz z uwzględnieniem historii zleceń, kontroli płatności, planowania prac nad zleceniami itp. Do najważniejszych funkcji programu należy między innymi możliwość prowadzenia rejestru spraw zleconych przez klientów oraz organizacji pracy poprzez przypisywanie zleceń do pracowników, co pozwoli zmaksymalizować wydajność firmy.

 

Program System Obsługi Zleceń PL+ obejmuje także obsługę i kontrolę płatności za zlecenia, jak również funkcję informowania o należnościach przeterminowanych oraz kontrolę statusu oraz postępu prac nad zleceniami. Nie zabrakło także katalogu oraz cennika wszystkich towarów i usług. Za pomocą programu możemy również sprawdzić stan magazynowy oraz włączyć funkcję informowania o niedoborach towarów. Program może obsługiwać wiele osób w tym samym czasie dzięki wsparciu sieci komputerowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0