WindowsProgramyTaskUnifier 4.1.0

TaskUnifier 4.1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
Benjamin Leclerc
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
19 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
351

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo intuicyjne planowanie zadań i obowiązków.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Spora ilość opcji konfiguracyjnych.
Minusy:
  • Początkujący użytkownicy będą musieli przyswoić dość sporą liczbę dodatkowych opcji.

TaskUnifier bardzo funkcjonalna, choć niewielka i prosta w obsłudze aplikacja skierowana do osób,  które chcą organizować swój czas by ułatwić codzienne obowiązki.

Za pomocą programu możemy organizować codzienne zadania, obowiązki, pracę itp. oszczędzając tym samym czas. Działanie programu opiera się na metodzie organizacji zajęć GTD (Getting Things Done), która ma za zadanie utrzymywanie na jak najwyższym poziomie produktywność w pracy i życiu codziennym. Takie rozwiązanie sprawia, że użytkownik może zmaksymalizować swoją wydajność oszczędzając tym samym czas np. na relaks.

Za pomocą programu możemy definiować praktycznie dowolną liczbę zadań oraz czynności pobocznych, dodawać tagi, wyznaczać cele, ustalać procentowy poziom ukończenia danego zadania itp. Interfejs programu jest prosty, schludny i nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom. W głównym oknie programu znajdziemy wszystkie zaplanowane zadania oraz odpowiednie opcje. Co więcej, mamy również możliwość gromadzenia danych w postaci notatek oraz przeglądanie kalendarza, zapisywania kontaktów itp.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0