WindowsProgramyTesty na prawo jazdy 2013 - kat. B

Testy na prawo jazdy 2013 - kat. B download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Edukacja i nauka
Producent:
KTW
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
68 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
944

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Atrakcyjna cena
  • Multimedialne pytania
  • Materiały dodatkowe
Minusy:
  • Baza pytań mogłaby być większa

Testy na prawo jazdy 2013 - kat. B to program stworzony dla kursantów nauki jazdy i osób, które planują w przyszłości rozpocząć proces zdobywania uprawnień na prowadzenie samochodu osobowego. Aplikacja została stworzona w oparciu o najnowsze zasady obowiązujące od 19 stycznia 2013 roku, dzięki czemu spełnia wszystkie wymogi, by była traktowana jako narzędzie edukacyjne przed egzaminem państwowym w WORD. 

Testy na prawo jazdy 2013 - kat. B zawiera bazę pytań, które mogą pojawić się na egzaminie. Użytkownik może do woli przeglądać bazę, sprawdzać poprawne odpowiedzi, a także uczestniczyć w symulacji egzaminu. Przed uruchomieniem modułu egzaminu, warto rozpocząć od trybu nauki, gdzie możliwe jest spokojne poznawanie kolejnych pytań, które są multimedialne: posiadają filmiki, zdjęcia oraz animacje. Pytania zostały podzielone według stopnia trudności (na podstawowe i specjalistyczne) oraz przydzielono im wagę punktową, mając wpływ na wynik testu. Autorzy aplikacji przygotowali zarówno pytania TAK/NIE, jak i ABC. Poza tym, Testy na prawo jazdy 2013 - kat. B, zawierają szereg materiałów dodatkowych: wykaz znaków drogowych, kodeks drogowy, a także aktualny taryfikator mandatów. Dobrym materiałem edukacyjnym są schematy budowy najpopularniejszych samochodów egzaminacyjnych, co pozwala lepiej przygotować się przed egzaminem praktycznym. 

Testy na prawo jazdy 2013 - kat. B nie jest programem dostępnym za darmo. Aplikacja jest rozpowszechniana w wersji testowej, pozwalającej na trzykrotnie uruchomienie. Później konieczne jest wykupienie pełnej wersji, która jest w atrakcyjnej cenie 7.38 zł.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0