WindowsProgramyThreeDify Designer 5.5.0

ThreeDify Designer 5.5.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
ThreeDify
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
19,2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
487

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Bardzo duża liczba zaawansowanych opcji.
  • Mimo kompleksowych możliwości prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Program po 15 dniach traci wiele ze swojej funkcjonalności.

ThreeDify Designer to bardzo zaawansowany, choć niewielki i dość prosty w obsłudze program do tworzenia kompleksowych projektów inżynierskich oraz modelowania niemal dowolnych obiektów w trzech wymiarach. 

 

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby za pomocą ThreeDify Designer stworzyć obiekty dwuwymiarowe, choć najważniejszą funkcją programu jest możliwość tworzenia obiektów trójwymiarowych zarówno od podstaw, jak i na podstawie gotowych już szablonów i projektów. Oprócz funkcji projektowych, aplikacja zapewnia również możliwość przeglądania plików w popularnych wśród projektantów formatach, takich jak Wavefront, Lightwave, STEP, IGES, 3DS max i wiele innych. 

 

Program cechuje się dość prostą i mało skomplikowaną obsługą. Użytkownicy z pewnością docenią zestaw wygodnych funkcji edycyjnych i modyfikacyjnych, takich jak wklejanie, kopiowanie, duplikowanie, obracanie, skalowanie, fazowanie, przesuwanie etc. Twórcy programu ThreeDify Designer zadbali także o obecność narzędzi do tworzenia dwuwymiarowych i trójwymiarowych napisów, modyfikowania wierzchołków i ścian oraz obsługi oświetlenia i różnych materiałów. 

 

Program ThreeDify Designer wyposażono także w kilka trybów wymiarowania oraz możliwość renderowania, również z uwzględnieniem różnych opcji, takich jak wsparcie sprzętowe, zmiana rozmiaru etc. Nie zapomniano także o zupełnie początkujących użytkownikach, którzy mogą skorzystać z obszernego pliku pomocy. Niestety program nie jest darmowy – po instalacji mamy 15 dni na testowanie, zaś po tym okresie możemy dokonać rejestracji i korzystać z programu o nieco ograniczonych możliwościach.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0