WindowsProgramyTime-Lapse Tool 2.2

Time-Lapse Tool 2.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
AI Devs
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10,58 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
228

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Dobrej jakości efekty końcowe.
  • Bardzo dużo ciekawych opcji.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy z wydajnością.

Time-Lapse Tool to proste w obsłudze i bardzo ciekawe narzędzie, za pomocą którego możemy prosto i szybko stworzyć krótki film poklatkowy lub animację GIF wykorzystując do tego celu dowolne zdjęcia zapisane na dysku twardym komputera.

 

Obsługa programu jest bardzo prosta, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego i wiedzy na temat grafiki komputerowej będą w stanie szybko i sprawnie stworzyć ciekawą animację GIF lub filmik np. na potrzeby forumowego avatara. W pierwszym kroku, z poziomu okna głównego programu Time-Lapse Tool wybieramy opcję „Nowy”, następnie zaznaczamy folder do zapisywania obrazów i sekwencję obrazów znalezioną przez aplikację, a następnie klikamy przycisk „importuj jako sekwencję”, co pozwoli na dodanie własnych obrazów do filmu.

 

W kolejnym kroku definiujemy liczbę klatek na sekundę, dodajemy opcjonalne efekty specjalne i klikamy na „Eksportuj”. Warto również określić rozdzielczość i format obrazu, a dopiero potem znów kliknąć „Eksportuj”, by wybrać miejsce zapisu pliku. Oczywiście program Time-Lapse Tool wspiera wiele formatów i jest kompatybilny m.in. z Windows Media, Apple TV i H.264. Co więcej, poradzi sobie zarówno z rozdzielczością HD, jak i 4K w różnych proporcjach obrazu, dzięki czemu możemy przygotować zarówno pliki na fora internetowe, jak również projekty wysokiej jakości na potrzeby np. prezentacji multimedialnych.

 

Warto wspomnieć, że każdy film lub animację można wzbogacić za pomocą licznych efektów specjalnych, jak np. przybliżanie wybranych ujęć przy użyciu funkcji powiększania czy naśladowanie ruchu kamery. Po zapisaniu projektu możemy skopiować go na dysk twardy komputera, pamięć przenośną, jak również opublikować w Internecie za pośrednictwem serwisu YouTube bezpośrednio z aplikacji lub dowolnym serwisie społecznościowym, a także wysłać e-mailem.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0