WindowsProgramyTor Browser Bundle 3.5.2.1

Tor Browser Bundle 3.5.2.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
The Tor Project
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
22,1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
530

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo skuteczne i zapewniające wysoki poziom ochrony narzędzie.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Brak skomplikowanych i zbędnych dodatków oraz opcji.
Minusy:
  • Współpracuje tylko z przeglądarką Mozilla Firefox.

Tor Browser Bundle to bezpłatna i zdaniem wielu osób, obecnie bardzo przydatna aplikacja zapewniająca bezpieczeństwo oraz prywatność w sieci internetowej. Co ciekawe, program nie wymaga instalacji, więc możemy go mieć przy sobie praktycznie cały czas np. na pamięci przenośnej USB.

Głównym celem programu jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa podczas korzystania z sieci internetowej, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotne. Za pomocą tego programu możemy bezpiecznie dokonywać operacji finansowych, przeglądać konto pocztowe etc. Co więcej, Tor Browser Bundle jest zintegrowany z przeglądarką internetową Mozilla Firefox, dzięki temu podczas korzystania z programu, nie musimy instalować żadnych dodatkowych i obciążających system zewnętrznych programów.

Należy również pamiętać, że po połączeniu się z siecią Tor nie musimy godzić się na żadne ograniczenia – nadal możemy swobodnie korzystać z sieci, przeglądać ulubione strony, korzystać z forum lub komunikatorów itp. Obsługa jest bardzo prosta i nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z obsługą wszystkich opcji – wystarczy uruchomić program, a on sam po chwili nawiąże połączenie z siecią Tor, a także włączy wbudowaną przeglądarkę Mozilla Firefox.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0