WindowsProgramyTotal Commander 8.51a

Total Commander 8.51a download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Christian Ghisler
Licencja:
Shareware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6,08 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
590

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Możliwość podgląd dokumentów HTML.
  • Obsługa ogromnej ilości plików jednocześnie.
  • Kompaktowa i intuicyjna budowa interfejsu.
  • Stabilność działania.
  • Wiele dodatkowych funkcji.
  • Możliwość instalowania wtyczek.
Minusy:
  • Esteci mogą narzekać na mało atrakcyjny wygląd.
  • Początkujący użytkownicy mogą mieć problemy na początku.

Total Commander, znany niegdyś pod nazwą Windows Commander, to niezwykle popularny i bardzo funkcjonalny menedżer plików, za pomocą którego możemy prosto, szybko i bezproblemowo kopiować, przenosić, usuwać i zmieniać nazwy wielu plików jednocześnie na różnych nośnikach danych.

 

Jeśli ktoś kiedykolwiek korzystał z programu Norton Commander lub przynajmniej stosował sposób dwóch okienek do przenoszenia plików, program Total Commander nie będzie miał żadnych tajemnic. W tym przypadku również mamy do czynienia z dwoma okienkami, które przedstawiają dwie różne lokalizacje. Oprócz tego mamy dostęp do znanych skrótów klawiszowych oraz znanych wszystkim opcji, dzięki czemu adaptacja do nowego środowiska nie będzie trudna nawet dla początkujących użytkowników bez doświadczenia informatycznego.

 

Oczywiście program Total Commander wspiera wiele systemów plików od FAT32 przez NTFS aż po system plików znany z palmtopów np. PocketPC. Znajdziemy tu również wbudowanego klienta FTP/FXP, rozbudowaną obsługę plików skompresowanych wraz z wieloma formatami, czy też podgląd dokumentów HTML. Co więcej, po instalacji wtyczek dostępnych w sieci, funkcjonalność programu Total Commander znacząco wzrasta. W sieci można znaleźć niezliczoną ilość dodatków i rozszerzeń.

 

W najnowszej wersji programu Total Commander zastosowano między innymi zmodyfikowany interfejs, który jest jeszcze prostszy w obsłudze i oferuje więcej funkcji. Udoskonalono również wyszukiwanie, zastosowano także zakładkę z ulubionymi lokalizacjami. Również esteci znajdą tu coś dla siebie, gdyż dostępna jest opcja zmiany koloru tła w panelach dla linii parzystych i nieparzystych itp. Oprócz tego możemy ustawić katalogowanie plików, autouzupełnianie ścieżki przy wpisywaniu komend, definiowanie własnych komend itp. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0