WindowsProgramyTryb Windows XP

Tryb Windows XP download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
448,63 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
545

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Prosta obsługa.
  • Możliwość uruchamiania starszych programów.
  • Automatyczna konfiguracja.
Minusy:
  • Problemy ze stabilnością.
  • Konieczność aktualizacji.

Tryb Windows XP to przydatny dodatek dla użytkowników systemu Microsoft Windows 7 pozwalający na emulację systemu operacyjnego Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 w wersji 32-bitowej. Do działania dodatku niezbędne jest narzędzie Windows Virtual PC, które jest obecne w wyższych wariantach systemu Windows 7 - Professional, Enterprise i Ultimate. Jeśli posiadamy niższą wersję systemu, należy najpierw zainstalować narzędzie Windows Virtual PC.

Tryb Windows XP to wbrew pozorom bardzo przydatne i zaawansowane narzędzie, które emuluje w pełni licencjonowaną edycję systemu Windows XP. Dodatek ten przyda się w szczególności zaawansowanym użytkownikom, którzy muszą korzystać z oprogramowania pierwotnie stworzonego dla systemu XP. W niektórych przypadkach starsze programy nie chcą prawidłowo współpracować z najnowszymi edycjami systemów produkcji Microsoft.

Oprócz możliwości instalacji i uruchamiania starszych programów na systemie Windows 7, dodatek Tryb Windows XP pozwala na instalowanie i uruchamianie programów w trybie systemu hosta. Oznacza to, że uruchomiony w ten sposób program pokazuje tylko okno aplikacji, bez dodatkowych pasków zadań i innych elementów interfejsu. Warto również wspomnieć o innych funkcjach działających pomiędzy aplikacją wirtualną a systemem hosta: kopiowanie, wycinanie, wklejanie, dostęp do dysków twardych i przenośnych pamięci USB, portów USB etc.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0