WindowsProgramyTunatic 1.0.1b

Tunatic 1.0.1b download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Wildbits
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
360

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Prosta zasada działania
  • Licencja freeware
Minusy:
  • Konieczność modyfikacji ustawień systemowych w przypadku rozpoznawania muzyki z komputera, a nie nagrywanej mikrofonem

Zdarzyło Ci się kiedyś nie wiedzieć jaka to piosenka? Masz na dysku nieotagowane utwory muzyczne? Zgrałeś wiele albumów z płyt CD i nie opisywałeś utworów na bieżąco? Tunatic pomoże Ci w zrobieniu porządku w twojej bibliotece. 

Tunatic to niezwykłe narzędzie: program w ciągu kilku sekund przeanalizuje utwór muzyczny przypisując mu tytuł i artystę. Aplikacja za pośrednictwem mikrofonu jest w stanie odczytać charakterystyczne elementy danej piosenki: wysyła dźwięk na serwer producenta oprogramowania gdzie dochodzi do analizy zakończonej odesłaniem informacji o utworze.

Program posiada również możliwość badania utworów bez użycia  mikrofonu. Wystarczy przestawić funkcje w karcie dźwiękowe: tryb Stero Mix/Mixed Output należy przełączyć na input w zakładce opcji.

Tunatic jest niewielką aplikacją rozpowszechnianą na zasadach freeware, jednak mimo tego oferuje możliwości, jakich nie posiada wiele rozbudowanych kombajnów muzycznych.  Program działa na platformie Windows (od wersji 2000 wzwyż) oraz Mac (od 10.2). Niestety, aplikacja jest dostępna jedynie w angielskiej wersji językowej, jednak stopień skomplikowania interfejsu jest niewielki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0