WindowsProgramyUSB Flash Security Free Edition 4.1.8

USB Flash Security Free Edition 4.1.8 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
KASHU SYSTEM DESIGN INC.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8,8
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
543

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Prosty i skuteczny sposób na zabezpieczenie prywatnych danych.
  • Podstawowe funkcje bez zbędnych dodatków i gadżetów.
Minusy:
  • Zabezpiecza pamięci tylko do 4 GB.
  • Współpracuje tylko z komputerami z systemem Windows.

USB Flash Security Free Edition to bezpłatna wersja bardzo przydatnego programu, za pomocą któego zabezpieczymy hasłem przenośną pamięć USB.

Niewielki program USB Flash Security Free Edition to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i przede wszystkim skutecznie zabezpieczyć niewielkie pliki i poufne dane przed dostępem niepowołanych osób. To również świetne zabezpieczenie na wypadek zagubienia pamięci USB – znalazca nie będzie w stanie tradycyjnymi metodami dostać się do zapisanych danych.

Obsługa programu jest bardzo prosta. Wystarczy uruchomić USB Flash Security Free Edition, a następnie podłaczyć czystą pamięć USB do komputera. Następnie wybieramy pamięć w programie i instalujemy niewielki program zabezpieczający w pamięci przenośnej. Po ustawieniu hasła możemy zapisać poufne dane. Aby po ponownym podłączeniu pamięci dostać się do swoich plików, wystarczy uruchomić wspomniany program na pamięci i wpisać prawidłowe hasło.

Oczywiście jest kilka programu USB Flash Security Free Edition. Po pierwsze, darmowa edycja pozwala na zabezpieczenie pamięci o pojemności do 4 GB. Ponadto program współpracuje jedynie z Windows i zabezpieczony pendrive jest nie do odczytania w systemie Linux, czy Mac OS X. Mimo to program jest świetną alternatywą dla osób, które oczekują skutecznego zabezpieczenia bez zbędnych dodatków.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0