WindowsProgramyUbiquitous Player 2014.9.2

Ubiquitous Player 2014.9.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Ubiquitous Player
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,34
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
463

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Ogromna uniwersalność i wielofunkcyjność.
  • Obsługa dużej liczby formatów.
  • W pełni bezpłatny.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Zaawansowani użytkownicy mogą narzekać na zbytnią prostotę funkcji.
  • Archaiczny wygląd.

Ubiquitous Player to niezwykle ciekawy i dość nietypowy odtwarzacz multimedialny oferujący mnóstwo narzędzi, które służą nie tylko do odtwarzania muzyki i filmów, ale to różnych czynności wykonywanych w systemie operacyjnym Windows.

Program Ubiquitous Player posiada bardzo bogatą funkcjonalność niespotykaną w innych tego typu programach. Mimo ogromnej ilości dodatków i funkcji, program jest prosty w obsłudze i ma czytelny interfejs, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego będą w stanie poradzić sobie ze wszystkimi możliwościami. Oczywiście nie zabrakło podstawowych funkcji, takich jak odtwarzanie muzyki w różnych formatach. Co więcej, podczas odtwarzania program wyświetla wszystkie najważniejsze informacje o aktualnie odtwarzanym pliku muzycznym: tytuł utworu i album, gatunek, rok produkcji, komentarz etc.

W programie Ubiquitous Player użytkownik znajdzie również wygodny menadżer przeznaczony do zarządzania wszystkimi plikami na dysku twardym. Jest to bardzo przydatne szczególnie w momencie, gdy na dysku lub innych nośnikach posiadamy setki lub tysiące plików multimedialnych. Za pomocą tego dodatku możemy te pliki katalogować, wyszukiwać z uwzględnieniem różnych wytycznych, zmieniać nazwy, kopiować, przenosić itp.

Oczywiście Ubiquitous Player to nie tylko muzyka i filmy, ale również grafika. Program wyposażono w bardzo wygodną przeglądarkę plików graficznych i zdjęć z możliwością ich modyfikacji oraz tworzenia pokazu slajdów. Co więcej, za pomocą tego samego narzędzia możemy przeglądać strony internetowe, edytować i przeglądać dokumenty, dokonywać obliczeń matematycznych. Jak widać program Ubiquitous Player może zastąpić wiele innych i jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących użytkowników, którzy nie chcą instalować osobnego programu do każdego zadania.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0