WindowsProgramyUlead PhotoImpact X3

Ulead PhotoImpact X3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Corel Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
163 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
434

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo duża liczba ciekawych opcji i narzędzi.
  • Niedroga pełna wersja programu.
  • Program zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.
Minusy:
  • Początkujący mogą mieć niewielkie problemy z obsługą.

Ulead PhotoImpact X3 to zestaw przydatnych i bardzo rozbudowanych programów oraz narzędzi do edycji i tworzenia grafiki.

Bardzo rozbudowany zestaw programów do tworzenia i edycji grafiki. Co prawda producent udostępnia swoje narzędzie w wersji testowej, ale pełna wersja bez żadnych ograniczeń nie jest droga i oferuje ogromne możliwości zarówno dla początkujących użytkowników, którzy stawiają pierwsze kroki w edycji, jak i zaawansowanych grafików z wysokimi wymaganiami. PhotoImpact, czyli uniwersalny i dość zaawansowany program do edycji grafiki rastrowej. Umożliwia on kompletną edycję zdjęć jak również projektowanie stron internetowych.

Za pomocą pakietu Ulead PhotoImpact X3 możemy między innymi zaprojektować okładkę płyty CD czy menu filmu na DVD, a następnie gotowy projekt przenieść do modułu o nazwie Ulead DVD MovieFactory i VideoStudio. Należy wspomnieć o dostępie do gotowych szablonów pocztówek, kalendarzy czy wizytówek. Ponadto w pełnej wersji pakietu Ulead PhotoImpact wchodzi program Painter Essentials – głównym zadaniem tego dodatku jest cyfrowe malowanie na przykład za pomocą tabletów graficznych.

Na uwagę zasługuje dodatek MediaOne Plus, który przypadnie do gustu przede wszystkim posiadaczom ogromnych bibliotek multimediów, który będą w stanie opanować setki filmów, tysiące plików muzycznych, graficznych itp. Za pomocą programu Ulead PhotoImpact X3 będziemy mogli również edytować fotografie, choć obsługa może początkowo nastręczać trudności. Mimo to po krótkim treningu odkryjemy wszystkie funkcje i dodatki, a jest ich naprawdę sporo. Nie zabrakło takich narzędzi jak redukcja efektu czerwonych oczu, usuwanie szumów, wygładzanie krawędzi czy automatycznej korekty kolorów i bieli.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0