WindowsProgramyUltimateZip 7.0

UltimateZip 7.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
SWE von Schleusen
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,72 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
501

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość modyfikacji wyglądu za pomocą skórek.
  • Obsługa wielu formatów.
Minusy:
  • Ograniczona czasowo wersja próbna (30 dni).
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością i wydajnością.

UltimateZip w wersji testowej to bardzo ciekawa propozycja przeznaczona dla osób, które chcą mieć porządek na swoim komputerze. Narzędzie oferuje opcje kompresji oraz dekompresji plików w różnych formatach.

Za pomocą programu UltimateZip możemy spakować takie pliki, jak dokumenty, multimedia różnego rodzaju, filmy, muzykę, zdjęcia itp. a wszystko to w praktycznie dowolnym formacie. Program ten to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uporządkować ogromne biblioteki wspomnianych plików – przy kilkudziesięciu gigabajtach muzyki, setki plików mogą sprawiać problemy. Jeśli ktoś chce nieużywane pliki przechować pod postacią jednego elementu, powinien skorzystać z programu do kompresji.

UltimateZip bez problemu poradzi sobie z takimi formatami jak ZIP, 7-ZIP, CAB, LHA (LZH), TAR, GZIP, BZIP2, BH, XXE, UUE, jak również MIME (Base 64). Jeśli chcemy rozpakować jakąś paczkę, program da sobie radę z dodatkowymi formatami: AR, ARJ, ARC, ACE oraz ZOO. Oprócz tego istnieje możliwość stworzenia samorozpakowujących się archiwów w takim formacie, jak Ace SFX, Arj SFX, Bh SFX, Jar SFX, Lha/Lzh SFX, Rar SFX, Zip SFX i 7-Zip SFX.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego poradzą sobie ze wszystkimi funkcjami i opcjami. Ponadto interfejs można zmodyfikować za pomocą skórek, zaś ciekawą funkcjonalnością jest możliwość naprawiania uszkodzonych plików. Po instalacji program UltimateZip integruje się z systemowym eksploratorem, co umożliwia wygodne pakowanie i rozpakowywanie plików.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0