WindowsProgramyUltraISO 9.6.2.3059

UltraISO 9.6.2.3059 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
EZB Systems Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,18 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
522

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa programu.
  • Mnóstwo ciekawych opcji i dodatków.
  • Możliwość tworzenia bootowalnych nośników np. z systemem operacyjnym.
Minusy:
  • Program tylko w wersji testowej.

UltraISO to niezwykle przydatne narzędzie do zarzadzania obrazami ISO zapisanymi zarówno na dysku komputera, jak i przenośnych i zewnętrznych nośnikach danych. Program jest prosty w obsłudze, zaś interfejs w języku polskim dodatkowo ułatwia korzystanie z narzędzia nawet początkującym użytkownikom.

Za pomocą programu UltraISO możemy wykonywać zarówno podstawowe operacje na plikach z obrazami ISO, czyli tworzenie obrazów całych płyt CD, DVD oraz Blu-ray, jak również pojedynczych plików, folderów lub całych katalogów, wypakowywanie i edycja zawartości etc., jak również nagrywać dowolne pliki pochodzące z utworzonych obrazów na płyty CD, DVD oraz Blu-ray. Oczywiście nie zabrakło opcji montowania plików ISO w wirtualnych napędach oraz możliwości konwertowania plików pomiędzy najpopularniejszymi formatami obrazów.

Program UltraISO poradzi sobie z konwersją do takich formatów, jak ISO, ISZ, BIN/CUE, MDF/MDS, NRG i IMG/CCD/SUB). Ciekawostką jest z pewnością funkcja budowania bootowalnych nośników danych oraz generowania sum kontrolnych MD5. Na deser dostajemy wsparcie dla skórek oraz schematów dźwiękowych, dzięki czemu nawet wybredni użytkownicy dostosują program do własnych preferencji estetycznych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0